/Files/images/16 днів проти насильства.jpg

Щороку в Україні, як і всій Європі, з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка покликана в першу чергу привернути увагу громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Нормативно-правові документи:

План заходів у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Звіт про проведення заходів у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" (2023-2024 н.р.)

Ми - проти насильства (соціальна реклама)

Майстер-клас для дітей з особливими освітніми потребами

Тренінг «ВІЛ/СНІД. Зрозумій! Допоможи! Підтримай!»