• Батьківська сторінка

/Files/images/арка.png

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

1. Зарахування учнів до загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі.
2. Адміністрація навчального закладу зобов’язана вжити заходів до ознайомлення батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.
3. Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

Лист МОН України щодо порядку прийому дітей до 1 класу

Прийом до 1 класу

Документи, які необхідні для переводу з іншої школи:

- заява батьків,
- копія свідоцтва про народження дитини,
- особова справа учня (учениці),
- медична картка

Домашні завдання

У 1-му класі домашні завдання не задаються.

Обсяг домашніх завдань має бути таким, щоб витрати часу на їх виконання не перевищували:

у 2 класі — 45 хв;

у 3 класі — 1 год 10 хв;

у 4 класі — 1 год 30 хв;

у 5-6 класах — 2,5 год;

у 7-9 класах — 3 год;

у 10-11 класах — 4 год.

У 2-4 класах домашні завдання не рекомендується задавати на вихідні і святкові дні.

АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БАТЬКІВ

Ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні порушення. Ухиляння батьків або осіб, що їх замінюють, від виконання передбачних законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладання штрафу від одного дп трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладання адміністративного стягнення тягнуть за собою стягнення штрафу від двох до чотирьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Учинення неповнолітніми віком від 14 до 16 років правопорушення, відповідальність за яке передбачено цим кодексом, тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, що їх замінюють, від 3 до 5 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Учинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки злочину, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, що їх заміняють, від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Поради батькам

П'ять шляхів до серця дитини

10 найважливіших речей, яким батьки можуть навчити дитину

Як підготувати дітей до школи