• Батьківська сторінка

/Files/images/арка.png

Умови прийому дітей до закладу освіти

Відповідно до статті 9 пункту 2 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України від 16.04.2018 року №367 до закладу освіти для здобуття початкової та базової середньої освіти за денною формою навчання зараховуються всі діти, які:

· проживають на території обслуговування закладу освіти;

· є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі освіти;

· є дітьми працівників цього закладу освіти.

Діти з особливими освітніми потребами, які проживають на території обслуговування закладу, першочергово зараховуються до закладу освіти.

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

/Files/images/прийом до 1 класу 2021.jpg

Заява про зарахування до закладу освіти/1класу (зразок)

Умови зарахування учнів до 10 класу у 2020 -2021 навчальному році

Заява про зарахування до 10 класу

Поради психолога щодо підготовки майбутнього першокласника

15 відповідей МОН про індивідуальне навчання: що це і як отримати

АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БАТЬКІВ

Ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні порушення. Ухиляння батьків або осіб, що їх замінюють, від виконання передбачних законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладання штрафу від одного дп трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладання адміністративного стягнення тягнуть за собою стягнення штрафу від двох до чотирьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Учинення неповнолітніми віком від 14 до 16 років правопорушення, відповідальність за яке передбачено цим кодексом, тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, що їх замінюють, від 3 до 5 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Учинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки злочину, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, що їх заміняють, від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Перелік підручників 6-7 класів з посиланнями на інтернет-ресурси

Актуальне. Увага! Булінг.