• Розмір шрифту:
  • A-
picture one picture two picture three picture four

Вітаємо на сайті нашого освітнього закладу!

/Files/images/Термомодернізація шкіл.jpg/Files/images/Мапа захисних споруд.jpg

Девіз школи

Сіємо розумне, добре, вічне.

Ми дуже хочемо, щоб ви поближче познайомилися з нашою школою і щоб це знайомство було корисним, цікавим та приємним. Добре було б мати в числі відвідувачів сайту не тільки вчителів, учнів та батьків школи, але і тих, хто цікавиться нашим життям, наших друзів: випускників, котрі, звичайно ж, душею з нами; шановних ветеранів, гостей школи; та той соціум, у якому ми живемо і разом творимо добрі справи.

Сподіваємося, що інформація про школу зацікавить наших потенційних учнів та їх батьків різноманітністю, змістовністю, творчістю, вдачами, проблемами, труднощами навчальної та позаурочної діяльності. Тільки по-справжньому освічена людина може бути успішною та досягти поставленої мети. Тому адміністрація та вчителі школи вважають своїм головним завданням навчати учнів на найвищому рівні, розвивати їх творчий потенціал і потребу в отриманні знань.

Ми дуже любимо свою школу та з великою повагою ставимося до нелегкої праці наших учителів і підтримуємо творчий потенціал учнів. Сподіваємося, що з батьками учнів нашої школи ми завжди будемо одностайними у питаннях навчання та виховання наших спільних дітей, за яких ми несемо відповідальність перед країною та нашим майбутнім.

/Files/images/школа 2021.jpg

Попередня Березень 2024 Наступна