• Дистанційне навчання

Нормативні документи

Наказ МОНУ від 25.04.2013 № 466 "Про затвердження положення про дистанційне навчання"

НАКАЗ МОЗ УКРАЇНИ від 25.09.2020 №2205 "Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти наказ МОНУ від 08 вересня 2020 року № 1115

Лист МОНУ від 02.11.2020 № 1/9-609 Щодо організації дистанційного навчання

Витяг із Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти

Розділ V. Забезпечення освітнього процесу.

Вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання

пункт 8. При використанні технічних засобів навчання (далі - ТЗН) під час проведення навчального заняття потрібно чергувати види навчальної діяльності. Безперервна тривалість навчальної діяльності з ТЗН упродовж навчального заняття повинна бути:

• для учнів 1 класів - не більше 10 хвилин;
  • для учнів 2-4 класів - не більше 15 хвилин;
  • для учнів 5-7 класів - не більше 20 хвилин;
  • для учнів 8-9 класів - 20-25 хвилин;
  • для учнів 10-11(12) класів на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять - 20 хвилин.

При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11(12) класів - не більше 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому навчальному занятті.

/Files/images/дистанційне навчання 1.jpg

Платформи, на яких працює заклад освіти

З 01.09.2023 освітній процес у 1-11 класах організовано за змішаною формою навчання з використанням технологій дистанційного навчання на платформі Google Classroom, з використання сервісів Google Meet, Zoom для організації відеозустрічей, онлайн-занять зі здобувачами освіти.

Алгоритм дій педагогічних працівників та здобувачів освіти під час освітнього процесу в разі припинення постачання електричної енергії або відсутності доступу до мережі Інтернет

Корисні посилання:

Всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій.

Онлайн - школа "На урок" створена для того, щоб кожен школяр, незалежно від місця проживання, зміг отримувати якісні знання в цікавому форматі.

https://osvita.smr.gov.ua/ -сайт Управління освіти і науки Сумської міської ради