• Дистанційне навчання

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти наказ МОНУ від 08 вересня 2020 року № 1115

Лист МОНУ від 02.11.2020 № 1/9-609 Щодо організації дистанційного навчання

З 08.11.20201 по 12.11.2021 освітній процес в закладі освіти організовується за технологією дистанційного навчання на платформі Google Meet /Google Class Room (5-11 класи). У 8-Б (поглиблене вивчення біології) та 10-А (профільний предмет біологія, екологія) на платформі Discord.

1-4 класи не відвідують заклад освіти

Всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій.

Онлайн - школа "На урок" створена для того, щоб кожен школяр, незалежно від місця проживання, зміг отримувати якісні знання в цікавому форматі.