• Дистанційне навчання

Нормативні документи

Наказ МОНУ від 25.04.2013 № 466 "Про затвердження положення про дистанційне навчання"

НАКАЗ МОЗ УКРАЇНИ від 25.09.2020 №2205 "Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти"

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти наказ МОНУ від 08 вересня 2020 року № 1115

Лист МОНУ від 02.11.2020 № 1/9-609 Щодо організації дистанційного навчання

/Files/images/дистанційне навчання 1.jpg/Files/images/Дискорд.png

Платформи, на яких працює заклад освіти

З 01.09.2022 освітній процес в закладі освіти організовується за технологією дистанційного навчання на платформі Google Meet /Google Class Room (1-11 класи). У 11-А (профільний предмет біологія, екологія) на платформі Discord.

Розклад дзвоників

Розклад уроків

Електронні підручники

Корисні посилання:

Всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій.

Онлайн - школа "На урок" створена для того, щоб кожен школяр, незалежно від місця проживання, зміг отримувати якісні знання в цікавому форматі.

https://osvita.smr.gov.ua/ -сайт Управління освіти і науки Сумської міської ради