Традиційний благодійний осінній ярмарок

2016-10-12

/Files/images/SDC12119.JPG

12 жовтня 2016 року у КУ ЗОШ №22 відбувся традиційний благодійний осінній ярмарок.

Під керівництвом заступника директора з виховної роботи Рудецької А.В. буле організоване яскраве свято, яке не залишило байдужим нікого. У результаті спільних зусиль адміністрації, батьків, педагога-організатора, класних керівників і, звичайно, учнів нашої школи були зібрані благодійні кошти у сумі 11 336 грн.

Частина цих коштів буде перерахована на допомогу учениці нашої школи Шевченко Софії, яка намагається здолати важку хворобу, інша частина коштів зібрана на допомогу воїнам АТО. Також буде надана допомога сім'ї загиблого воїна, випускника школи Гольченка Ігоря.

У навчальному закладі була організована виставка дитячих робіт "Дари осені", де діти мали змогу проявити свою фантазію і таланти.

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у заході.