ІІ Міжнародна науково-практична конференція

2016-11-23

/Files/images/SDC12774.JPG

23 листопада на базі школи відбулося виїзне пленарне засідання ІІ Міжнародної науково-практичної конференції "ПРОФЕСІЙНА КУЛЬТУРА ФАХІВЦЯ: СУТНІСТЬ, РЕАЛІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ". З нагоди відзначення 15-річчя навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

У роботі виїзного пленарного засідання взяли участь:

1. Зеленська Наталія Миколаївна – практичний психолог КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 (м. Суми). Професійна етика педагога.

2. Зборовська Інна Володимирівна – заступник директора з навчально-виховної роботи КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 (м. Суми). Професіоналізм та професійна компетентність.

3. Крючковенко Алла Борисівна – заступник директора з навчально-виховної роботи КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 (м. Суми). Професійна компетентність – важлива складова якісної освіти.

4. Плющ Тетяна Миколаївна – учитель початкових класів КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 (м. Суми). Професійна компетентність учителя як запорука успішного навчання в початковій школі.

5. Пархоменко Світлана Миколаївна – учитель англійської мови КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 (м. Суми). Використання методичного прийому «Фішбоун» як одного із засобів розвитку критичного мислення.

6. Капленко Валерія Вікторівна – учитель початкових класів КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради (м. Суми),

Мільченко Світлана Вікторівна – учитель біології та хімії КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 (м. Суми),

Могильна Наталія Миколаївна – учитель музичного мистецтва КУ Сумська спеціалізована школа №10 імені О. Бутка (м. Суми). Ігрові технології у навчально-виховному процесі.

7. Масалітіна Оксана Миколаївна – соціальний педагог КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 (м. Суми). Портрет сучасного вчителя.