Тиждень "Сімейні цінності"

2018-03-22

/Files/images/Шкільна родина 1.jpg

З метою формування в учнів сімейних, родинних та суспільних цінностей з 14 по 20 березня в закладі пройшов Тиждень «Сімейні цінності».

Протягом тижня учні були залучені до різнопланових виховних заходів.

У рамках тижня діяла виставка учнівських проектів 5-11 класів «Рід. Родина. Україна», метою якого було презентація єдності учнівських родин, шкільної родини та України.

Традиційно в класних кімнатах класні керівники 1-4 класів разом зі своїми вихованцями та їхніми батьками організували виставки творчих робіт «Захоплення моєї родини», де демонструвалися таланти їхніх сімей з декоративно-вжиткового, образотворчого мистецтва, оригамі, технічного моделювання тощо.

Класні керівники підготували та провели нетрадиційні виховні заходи (ситуаційно-рольові ігри, ігри-бесіди, свята, диспути, дебати, години спілкування, круглі столи тощо).

/Files/images/Шкільна родина 2.jpg/Files/images/Таланти родини.jpg/Files/images/Таланти родини 1.jpg