Тиждень енергозбереження

2018-03-31

/Files/images/Енергозбереження.jpg

З метою привернення уваги учнів до питань навколишнього середовища та збереження енергоресурсів, на підтримку дій світової спільноти проти змін клімату з 23.03.2018 року по 31.03.2018 року у закладі пройшов Тиждень «Споживай енергію розумно». На підтримку Всесвітньої акції «Година Землі – 2018» та відзначення Всесвітнього дня води представники учнівського самоврядування провели для учнів 1-11 класів інформаційну хвилинку «Енергозбереження – проблема сучасності».

Протягом Тижня в школі діяла виставка малюнків учнів 5-7 класів «Збережемо нашу планету». Учні 8-11 класів готують проекти «Життя планети в наших руках».

Учитель біології Мільченко С.В. запропонувала учням 10-11 класів взяти участь у створенні та презентації дослідницьких проектів «Енергозбереження – вимога часу» та «Зміни клімату: причини та наслідки».

Класні керівники підготували для своїх вихованців виховні заходи «Що значить «Бути бережливими?» (1-4 класи), «Будь енергоефективним» (5-7 класи), «Проблема енергозбереження стосується кожного громадянина» (8-11 класи).