День відкритих дверей

2018-04-19

День відкритих дверей

З метою посилення партнерських відносин і встановлення зворотнього зв'язку з батьківською громадськістю у освітньому закладі 19.04.2018 року у освітньому закладі відбувся День відкритих дверей.

Школа гостинно відчинила двері всім бажаючим завітати до нашої шкільної родини, ознайомитись із життям закладу та досягненнями нашого педагогічного та учнівського колективів.

У рамках Дня відкритих дверей у 1-Г та 1-Д класах пройшло незабутнє цікаве свято «Прощавай, Букварику!». Першокласники висловили повагу й подяку своїй першій книзі – Буквареві. Зі щирими усмішками, з іскорками в очах школярі читали вірші, співали пісні, танцювали. Прощавай букварику

Члени учнівського самоврядування підготували для гостей концертну програму «Квітневий розмай», під час якої учні закладу декламували художні твори сучасних письменників, демонстрували свої таланти з вокалу, гри на музичних інструментах та хореографії.

День відкритих дверей _концертМузей народознавстваКвест 8-9 класиШкільний день_соц.педагог