ХІІ обласний зліт медіаторів шкільних служб розв’язання конфліктів

2018-09-20

шкільні медіатори

20 вересня 2018 року на базі освітнього закладу КУ Сумська ЗОШ №22 СМР був проведений ХІІ обласний зліт медіаторів шкільних служб розв’язання конфліктів. Участь взяли учні-медіатори та координатори шкільних служб з 21 району та ОТГ області та м. Суми. В програмі зльоту виступ агітбригади учнів 7А класу під керівництвом практичного психолога Зеленської Н.М., яка представила учасникам досвід впровадження ШСРК у школі. Організатори зльоту, обласний центр практичної психології та соціальної роботи, провели з медіаторами та координаторами квест, в ході якого учасники демонстрували свої знання та вміння з питань насильства, булінгу, конфліктів, кібербулінгу та ін. По закінченню заходу учні представили свої напрацювання у вигляді рекламних роликів. Захід пройшов у дружній і цікавій атмосфері.