Свято Осені

2018-09-25

/Files/images/Ярмарок 2018.jpg

Осінь взяла в руки своє правління: вітер, прохолода, дощить. Проте вона не зупинила бажання педагогічного та учнівського колективів провести благодійний осінній ярмарок. Цього року свято відбулося у форматі "Свята Осені". Кожен клас взяв участь у конкурсі поробок з трьох номінацій: осінній букет, поробка з овочів таприродного матеріалу. Учнівське самоврядування підготувало святкову програму, яка включала конкурси, гумористичні сценки, веселі пісні. Кількість та різноманіття смаколиків на столах задовольнило б будь-якого гурмана - торти, пироги, тістеча, печиво, пряники, найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, компоти, желе - чого тільки не було!

Спільними зусиллями влалося зібрати 18 тис. 340 грн.60 коп.

Рішенням шкільної громади кошти будуть передані на допомогу онкохворим дітям, на підтримку воїнам в АТО.

Зі словами щірої вдячності хочемо звернутися до всіх, хто взяв участь у заході.

Адміністрація закладу

/Files/images/поделки.jpg