• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

2018-11-01

/Files/images/Вітаємо призерів олімпіад.jpg

Прізвище та ім’я учня

Клас

Предмет

ПІП учителя

Зайняте місце

1

Гур’єва Анна

Біологія

Петленко Л. М.

І

2

Даценко Анна

Біологія

Петленко Л. М.

ІІ

3

Дутова Діана

Біологія

Петленко Л. М.

ІІІ

4

Сізоненко Ігор

Біологія

Петленко Л. М.

ІІІ

5

Мізерний Іван

Біологія

Павленко С. М.

ІІІ

6

Курченко Даніл

Біологія

Мільченко С.В.

І

7

Мільченко Дмитро

Біологія

Мільченко С.В.

ІІ

8

Царькова Катерина

Біологія

Мільченко С.В.

ІІ

9

Яценко Дана

Біологія

Мільченко С.В.

ІІІ

10

Васильченко Евеліна

Біологія

Мільченко С.В.

ІІІ

11

Таранюк Дарина

Біологія

Мільченко С.В.

ІІІ

12

Крупський Олександр

Біологія

Павленко С.М.

І

13

Федорківський Андрій

Біологія

Павленко С. М.

ІІ

14

Лозовицький Влад

Біологія

Павленко С. М.

ІІ

15

Грибченко Олеся

Біологія

Павленко С. М.

ІІІ

16

Наумова Софія

Біологія

Павленко С. М.

ІІІ

17

Лисенко Анастасія

Біологія

Мільченко С.В.

І

18

Бабій Максим

Біологія

Мільченко С.В.

ІІ

19

Крулік Дарина

Біологія

Мільченко С.В.

ІІІ

20

Дудка Максим

11А

Біологія

Мільченко С.В.

І

21

Марченко Катерина

11-А

Біологія

Мільченко С.В.

ІІІ

22

Курченко Даніїл

Хімія

Мільченко С.В.

І

23

Кузнецова Каріна

Хімія

Коротя І.В.

ІІ

24

Мільченко Дмитро

Хімія

Мільченко С.В.

ІІІ

25

Непом’яща Єлізавета

Хімія

Коротя І.В.

ІІІ

26

Крулик Дарина

Хімія

Мільченко С.В.

І

27

Воронюк Анна

Хімія

Мільченко С.В.

ІІІ

28

Слободенюк Вікторія

10А

Хімія

Коротя І.В.

ІІІ

29

Гурняк Людмила

11А

Хімія

Мільченко С.В.

ІІІ

30

Швидка Юлія

Географія

Горбань Г.Г.

ІІ

31

Гребченко Олег

Географія

Зборовська І.В.

ІІ

32

Геутенко Габріела

10А

Географія

Коваленко С. М.

ІІІ

33

Шинкаренко Дарія

11А

Економіка

Коваленко С.М.

ІІ

34

Дудка Максим

11А

Економіка

Коваленко С.М.

ІІІ

35

Крупський Олександр

Інформатика

Дегтярова О.М

І

36

Киричок Олександр

Інформатика

Дегтярова О.М

ІІ

37

Іванов Олег

Інформатика

Пономаренко О.В.

ІІ

38

Товарніченко Діана

Інформатика

Пономаренко О.В.

І

39

Дубина Олександр

Інформатика

Пономаренко О.В.

І

40

Лойко В’ячеслав

Інформатика

Ткаченко А.М.

І

41

Усенко Михайло

11А

Інформатика

Ткаченко А.М.

І

42

Дудка Максим

11А

Інформатика

Ткаченко А.М.

ІІ

43

Федорченко Роман

Фізика

Пятишкіна Л.І.

ІІ

44

Мізерний Іван

Математика

Коренєва Н.В.

ІІ

45

Головань Анна

Математика

Коренєва Н.В.

ІІ

46

Курченко Даніїл

Математика

Коренєва Н.В.

І

47

Тананюк Дар’я

Українська мова та література

Мухоїд І.М.

І

48

Крупський Олександр

Українська мова та література

Крупська Т.В.

І

49

Лисенко Анастасія

Українська мова та література

Сидоренко Л.П.

І

50

Гурняк Людмила

11А

Українська мова та література

Коробейник В.Г.

І

51

Лисенко Анастасія

Правознавство

Пройдисвіт І.А.

ІІ

52

Лозовецький Владислав

Історія

Пройдисвіт І.А.

ІІ

53

Ніколенко Ілона

11А

Історія

Панченко О.А.

ІІ

54

Федорковський Андрій

Французька мова

Марченко Т.О.

І

55

Воронюк Анна

Англійська мова

Гончаренко С.О.

ІІ

56

Голік Сергій

11А

Англійська мова

Кобець В.Л.

ІІ

Кiлькiсть переглядiв: 50

Коментарi