Учитель року - 2019

2018-11-19

/Files/images/французька мова..jpg

Надзвичайно хвилюючим був сьогоднішній день для вчителя французької мови Кривцової Тетяни Володимирівни, яка виявила бажання брати участь у І (зональному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» та представляти нашу рідну школу.

Цьогорічні перегони розпочалися в таких номінаціях: «Географія», «Французька мова», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни», «Учитель інклюзивного класу». У кожного педагога є все необхідне для перемоги: вони закохані у свою професію, насолоджуються любов’ю учнів.

Конкурсанти випробують себе під час фахового тестування, практичної роботи, методичного практикуму, проведення уроків, створення проекту.

Учительську майстерність неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни. Тож у членів журі нелегке завдання – визначити кращих. Бажаємо Тетяні Володимирівні та іншим учасникам енергії на шляху до успіху, креативності, упевненості у своїх силах.