Особливий останній день навчального року

2019-05-31

/Files/images/Вельбой _31.05.19.jpg

Ось і добіг навчальний рік до кінця. Учні 6-Б класу вирішили провести цей день по-особливому. Дітлахи полюбляють відвідувати театри , музеї…

В останній день навчального року вирішили всім класом разом з класним керівником та батьками переглянути мультфільм «Секрети домашніх тварин-2». Насолодившись переглядом мультфільму , відвідали Макдональдс, де поласували смачненьким морозивом.

Повернувшись до школи їх чекав сюрприз від класного керівника: учні отримали свої табелі успішності та подяки за активну участь у житті класу. Людмила Іванівна, класний керівник, привітала своїх вихованців з переходом до 7 класу і побажала гарного відпочинку під час канікул та нагадала дітям про правила техніки безпеки на канікулах.

З чудовим настроєм вирушили учні 6-Б класу на літній відпочинок. /Files/images/Вельбой _31.05.19.1.jpg/Files/images/Вельбой 31.05.19.jpg/Files/images/Вельбой _31.05.19_.jpg