Україна починається з кожного з нас!

2019-09-02

/Files/images/7-А перший урок 2019.jpg

Здобувачі освіти 7-А класу разом із класним керівником Пархоменко Світланою Миколаївною розпочали новий навчальний рік першим уроком «Мій краю рідний, моя Україно!». Школярі із задоволенням виконали вправу «Коло асоціацій», де кожен школяр пояснив з чим у нього асоціюється слово «Батьківщина», які образи виникають в уяві, коли він чує слово «Україна». Семикласники залюбки подивились і обговорили відео «Легенда про Україну» і вшанували хвилиною мовчання пам'ять про захисників, що ціною власного життя відвойовували кожен сантиметр нашої землі. Здобувачі освіти з цікавістю провели квест «Я знаю Україну». Проте найціннішим підсумком першого уроку було те, що діти зрозуміли, що доля країни та рідної землі залежить від кожного громадянина держави, що Україна починається з кожного з них, із взаємовідносин між ними, із поваги один до одного. Адже в класі навчаються учні із Західної України, із Донеччини, із Полтавщини, із Сумщини.