Урок дорожньої грамотності

2019-09-17

/Files/images/урок пдр1.jpg

Виховання правил поведінки на дорозі в юних учасників дорожнього руху – одне з головних завдань школи. Тож 17 вересня в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» відбулася зустріч школярів 2-3 класів із поліцейськими сектору зв’язку з громадськістю патрульної поліції. Поліцейські розповідали юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, використовуючи демонстративний матеріал, перевірили знання школярів правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста. У кінці зустрічі діти мали змогу оглянути автомобіль патрульної служби.

Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні поліцейським за співпрацю й високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.