ІІ Всеукраїнський урок доброти

2019-10-04

/Files/images/урок доброти Павленко.jpg

4 жовтня – Всесвітній день тварин.

Саме тому 2-4 жовтня за ініціативи Фонду Happy Paw та підтримки МОН України в школах нашої країни пройшов «II Всеукраїнський урок доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин!

Учні нашої школи також долучилися до проведення уроку доброти. На уроці вчителі обговорили з учнями важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження.

Учні 5-Д класу (класний керівник Павленко С.М.) провели інтерактивне заняття "Мій улюблений пухнастик, скільки він дарує щастя!".

Учні 5-Б та 6-Д класу разом з класними керівниками Кривцової Т.В та Шапаревої О.О. в рамках днів доброти відвідали міні-зоопапк "Бабусіне подвір'я" та годували безпритульних собак.

/Files/images/урок доброти 6-д.jpg/Files/images/урок доброти _6д.jpg

Учні 7-А класу разом з класним керівником Пархоменко С.М. відвідали контактний зоопарк в парке ім.Кожедуба де годували тварин.

/Files/images/урок доброти в контактному зоопарке Пархоменко_парк Кожедуба.jpg

Учні 7-В класу (класний керівник Кобец В.Л.) провели урок доброти під гаслом "Ми відповідальніиза тих, кого приручили".

/Files/images/IMG-f0992a8e041f826c35ada1af62b23aaf-V.jpg

Учні 7-Б класу (класний керівник Вельбой Л.І.) провели фотовернісаж "Бережи, турбуйся про друзів наших менших", де діти охоче розповіли про своїх пухнастих улюбленців.

/Files/images/урок доброти 7-Б.jpg