План заходів на осінні канікули
2019-10-24
ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор школи ___________ Т.В.Мірошниченко
«__» _________ 2019 року
План виховної роботи
Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені Ігоря Гольченка Сумської міської ради на осінні канікули
№ з/п | Назва заходу | Класи | Час проведення | Місце проведення | Відповідальний |
Понеділок 28.10.19 |
1. | Заняття гуртків (за окремим графіком) | 2-11 | 10.00-14.00 | Згідно з графіком | Керівники гуртків |
2. | Робота спортивної зали (за окремим планом) | 1-11 | 10.00-12.00 | Спортивна зала | Учителі фізичної культури |
3. | Робота шкільної бібліотеки (за окремим планом) | 1-11 | 9.00-17.00 | Бібліотека | Бершова Н.В. Самойленко О.С. |
4. | Акція «З добрим ранком, ветеране!» | 7 | 9.00-10.00 | Мікрорайон школи | Класні керівники |
5. | Перегляд фільму до річниці вигнання нацистів з України «Визволення» | 8-10 | 10.00-12.00 | Актова зала | Пономаренко А.О. |
6. | Брейн-ринг «Математична регата» | 6-А,Д | 9.30-10.30 | Каб. №46 | Коренєва Н.В. |
7. | Конкурсно-пізнавальна гра «Стежками історії України» | 7 | 10.00-11.00 | Каб. №44 | Чуднівець О.Ф. |
8. | Тренінгове заняття «Ні – рожевим окулярам» | 9-В | 11.00-12.00 | Каб. №18 | Масалітіна О.М. |
9. | Екскурсія «Чарівний світ мистецтва» | 8 | 10.30-14.30 | Художній музей | Коротя І.В. |
№ з/п | Назва заходу | Класи | Час проведення | Місце проведення | Відповідальний |
Вівторок 29.10.19 |
1. | Заняття гуртків (за окремим графіком) | 2-11 | 10.00-14.00 | Згідно з графіком | Керівники гуртків |
2. | Робота спортивної зали (за окремим планом) | 1-11 | 10.00-12.00 | Спортивна зала | Учителі фізичної культури |
3. | Робота шкільної бібліотеки (за окремим планом) | 1-11 | 9.00-17.00 | Бібліотека | Бершова Н.В. Самойленко О.С. |
4. | Виховний захід «Осінь- чарівниця» | 1 | 9.30-10.30 | Каб. №6 | Дрик В.І. Чуєнко Т.С. |
5. | Загальношкільний захід. Літературна вікторина «Дорогами літературних героїв» | 10 | 10.00-11.00 | Актова зала | Сидоренко Л.П. |
6. | Практичне заняття «Я медіатор» | 8 | 9.30-10.30 | Кабінет психолога | Зеленська Н.М. |
7. | Екскурсія «Пожежна безпека» | 3 | 11.00-14.00 | Пожежна частина | Коробко І.В. Мельникова В.М. Зякун О.І. |
8. | Екскурсія «Історія Сумщини» | 5-Д 7-Б | 6.00-17.00 | м. Ромни | Класні керівники |
Середа 30.10.19 |
1. | Заняття гуртків (за окремим графіком) | 2-11 | 10.00-14.00 | Згідно з графіком | Керівники гуртків |
2. | Робота спортивної зали (за окремим планом) | 1-11 | 10.00-12.00 | Спортивна зала | Учителі фізичної культури |
3. | Робота шкільної бібліотеки (за окремим планом) | 1-11 | 9.00-17.00 | Бібліотека | Бершова Н.В. Самойленко О.С. |
4. | Загальношкільний захід. Творча майстерня «Осінні дари» | 4 | 9.30-10.30 | Актова зала | Артеменко І.В. Савченко Н.І. |
5. | Квест «Стежками рідного краю» | 8 | 9.30-10.30 | Каб. №18 | Коваленко С.М. |
6. | Свято «Осінній вернісаж» | 5 | 10.00-11.00 | Каб. №16 | Дегтяр Ю.М. |
7. | Рейд «Канікули» | | 11.00-12.00 | | Рудецька А.В. Масалітіна О.М. |
8. | Екскурсія «Культурно-історична спадщина України» | 5-В 6-В 8-А,В | 6.00-17.00 | м. Лубни | Класні керівники |
№ з/п | Назва заходу | Класи | Час проведення | Місце проведення | Відповідальний |
Четвер 31.10.19 |
1. | Заняття гуртків (за окремим графіком) | 2-11 | 10.00-14.00 | Згідно з графіком | Керівники гуртків |
2. | Робота спортивної зали (за окремим планом) | 1-11 | 10.00-12.00 | Спортивна зала | Учителі фізичної культури |
3. | Робота шкільної бібліотеки (за окремим планом) | 1-11 | 9.00-17.00 | Бібліотека | Бершова Н.В. Самойленко О.С. |
4. | Загальношкільний захід. Розважальна програма «Осінній вернісаж» | 2 | 9.30-10.30 | Актова зала | Пороскун Г.І. Гордієнко А.В. |
5. | Майстер-клас «В осені на гостинах» | 3 | 9.00-10.00 | Каб. №9 | Балінська В.В. |
6. | Тренінгове заняття з лідерами «Різносторонні здібності лідера» | 8-11 | 10.00-11.00 | Каб. 36-А | Пономаренко А.О. |
7. | Екскурія «Культурно-історична спадщина України» | 5-Б 6-Б | 6.00-17.00 | м. Харків | Класні керівники |
8. | Екскурія «Культурно-історична спадщина України» | 6-Г 9-В 10-Б | 6.00-17.00 | м. Лубни | Класні керівники |
| | | | | | |
№ з/п | Назва заходу | Класи | Час проведення | Місце проведення | Відповідальний |
П’ятниця 01.11.19 |
1. | Заняття гуртків (за окремим графіком) | 2-11 | 10.00-14.00 | Згідно з графіком | Керівники гуртків |
2. | Робота спортивної зали (за окремим планом) | 1-11 | 10.00-12.00 | Спортивна зала | Учителі фізичної культури |
3. | Робота шкільної бібліотеки (за окремим планом) | 1-11 | 9.00-17.00 | Бібліотека | Бершова Н.В. Самойленко О.С. |
4. | Загальношкільний захід. Конкурсна програма «Осінній марафон» | 9 | 10.00-11.00 | Актова зала | Крупська Т.В. |
5. | Лекторій з профорієнтації «Моє професійне визначення» | 11 | 10.30-11.30 | СНАУ | Добридень Л.В. |
6. | Екскурсія «Життя і побут нашого народу» | 5 | 10.00-14.00 | Краєзнавчий музей | Панченко О.А. Шапарєва О.О. |
Заступник директора з ВР А.В.Рудецька
Кiлькiсть переглядiв: 220