І міський квест «Healthy child: партнерство заради здоров’я» для учнів 5-7 класів

2019-10-28

/Files/images/Квест ОЗ 28.10.2019.jpg

Команда учнів 7-А класу (класний керівник Пархоменко С.М., учитель предмета "Основи здоров'я" Горбань Г.Г.) прийняла участь у І міському квесті «Healthy child: партнерство заради здоров’я» для учнів 5-7 класів, який було проведено у рамках діяльності міської мережі Шкіл сприяння здоров’ю, з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, формування в учнів життєвих навичок та свідомого ставлення до життя та здоров’я, поширення досвіду здоров’язбережувальної діяльності.

У фіналі квесту кожна команда створила власний символ здоров'я "Зоровчика" з повітряних кульок.