Свято «Посвята у першокласники».

2019-10-24

/Files/images/посвята у першокласники.jpg

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Два місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, 23 та 24 жовтня відбулося традиційне свято «Посвята у першокласники».

Захоплено учні та їх батьки спостерігали за справжнім дійством, що відбувалося на сцені. Кожен клас мав нагоду отримати перший досвід виступу на сцені, а батьки оплесками зустрічали маленьких артистів.

Першачків традиційно привітали зі вступом до великої дружної сім’ї, вручивши їм значки першокласників. Повелителька знань вручила золотий ключик, який відкриває двері у чарівний, захоплюючий світ знань.

Урочиста частина закінчилася, але для першокласників шкільне життя тільки починається!