Проєкт USAID "Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні "ВзаємоДія"

2019-11-21

/Files/images/изображение_viber_2019-11-22_10-56-37.jpg

21 листопада учні 9-Б, 9-В, 10-А класів разом із вчителем англійської мови долучились до Проєкту USAID "Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні "ВзаємоДія". Зниження рівня суспільної толерантності до корупції входить до пріоритетів проєкту. Залюбки пограли в адаптований варіант "Мафії" - інтелектуально-психологічну командну гру "Місто проти корупції ". За легендою в місті S з'явились корупціонери на чолі з олігархом, які вночі "ділять" бюджет. А бюджет міста - це гроші громади, тобто жителів міста. Порядні громадяни, активіст-викривач, детектив, суддя ведуть активну боротьбу з корупцією. Здобувачі освіти усвідомили важливість участі кожного громадянина у житті держави та відчули, що завдяки об'єднанню та спільній узгодженній діяльності можна подолати мафію. Учасники гри отримали базові знання щодо принципів функціонування бюджету міста, роботи судової системи, діяльності мера та громадських активістів. Нащастя, сьогодні корупціонерів ми перемогли, хоча боротьба була запеклою (smiley) Оскільки створення доброчесного середовища в школі є серед пріоритетів, то саме тут і потрібно закладати фундамент гідності та доброчесності. Адже середовище, де ГІДНІСТЬ на першому плані не може бути корумпованим .

/Files/images/изображение_viber_2019-11-22_10-58-21.jpg/Files/images/изображение_viber_2019-11-22_10-56-56.jpg/Files/images/изображение_viber_2019-11-22_10-56-18.jpg