Онлайн-челендж для учнів 1-11 класів "Фото з улюбленою іграшкою (або домашнім улюбленцем)"

2020-05-25

Вітаю вас, мої любі друзі та шановні батьки!

У житті кожного із нас, дорослих і дітей, є улюблені іграшки, які дарують нам найприємніші почуття, та домашні улюбленці, яких ми любимо за їхню відданість, красу та приємні хвилини перебування з ними. Все це приносить нам радість і щастя. Для одних вони є розрадою, для інших допомагають боротися із самотністю, для третіх приносять велике задоволення по догляду за ними. Домашні улюбленці стають навіть повноцінними членами сім’ї.

Впевнена, що в житті кожного із вас є і улюблені іграшки, і домашні улюбленці.

Учні разом з практичним психологом Зеленською Н.М. взяли учать в онлайн-челенджі «Фото з улюбленою іграшкою (або домашнім улюбленцем)». Ось що в нас вийшло.