Виховний захід для вихованців Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області

2020-11-27

/Files/images/Кніга памяти.jpg

Голодомор 1932-1933 років - одна з найтрагічніших сторінок в історії України.

Про штучний голод, який був спланований в Україні з метою винищення селянства, 27.11.2020 розповідала вихованцям Сумського центру соціально- психологічної реабілітації дітей області завідувач бібліотеки Бершова Н.В.

У ході проведення огляду літератури "Книги правди" бібліотекар познайомила учнів з книжками даної тематики, які є у шкільній бібліотеці, зачитала спогади очевидців, продемонструвала гравюри М.М.Бондаренка та познайомила дітей з рецептами " їжі", яку доводилось куштувати мільйонам українців під час Голодомору 1932-1933 років.