• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Результати конкурсу "22 школа має таланти"

Результати конкурсу "22 школа має таланти"

2020-12-28

/Files/images/22 школа має талант_2020.jpg

Протягом грудня місяця в закладі освіти вже третій рік поспіль проходив конкурс «22 школа має таланти». Учні 1-11 класів представляли свої таланти за номінаціями: гра на музичних інструментах, вокал, хореографія, художнє читання. Журі конкурсу визначило переможців, нагородження учасників відбудеться після зимових канікул.

№ з\п ПІ учасника Клас Номінація Місце
1. Самойленко Владислав 4-В Гра на музичних інструментах І місце
2. Лисенко Богодар 4-Д Гра на музичних інструментах ІІ місце
3. Харченко Ігор 5-Г Гра на музичних інструментах ІІІ місце
4. Головань Анна 8-Г Гра на музичних інструментах І місце
5. Цибуля Артем 8-А Гра на музичних інструментах ІІ місце
6. Старцев Дмитро 11-А Гра на музичних інструментах ІІ місце
7. Рафікова Ангеліна 2-Б Вокал І місце
8. Мухоїд Ксенія 1-Д Вокал ІІ місце
9. Уразовський Артем 2-Г Вокал ІІІ місце
10. Санько Аліна 2-Г Вокал ІІІ місце
11. Гордієнко Ілона 2-Д Вокал ІІІ місце
12. Усик Аліна 4-Д Вокал І місце
13. Рахманінова Анна 5-Д Вокал ІІ місце
14. Степаненко Анна 4-Б Вокал ІІ місце
15. Кокирч Карина 7-Г Вокал ІІІ місце
16. Мажара Антон 8-Б Вокал Диплом учасника
17. Лисогор Ангеліна Река Поліна 5-Б Вокал Диплом учасника
18. Барановська Надія 5-Д Вокал Диплом учасника
19. Міщенко Каріна Черненко Карина Михайличенко Марина 7-Г Вокал Диплом учасника
20. Шкурат Поліна 3-Б Хореографія І місце
21. Гурт 4-В Хореографія І місце
22. Тарянік Поліна 2-Д Хореографія ІІ місце
23. Гурт 4-А Хореографія ІІ місце
24. Берегова Тетяна 4-В Хореографія ІІ місце
25. Тарановська Марія 5-А Хореографія ІІІ місце
26. Гурт 5-Б Хореографія ІІІ місце
27. Баличева Дарія 5-В Хореографія ІІІ місце
28. Середа Євгенія 9-А Хореографія Гран Прі
29. Рева Софія Умакова Ксенія 6-В Хореографія І місце
30. Степаненко Дар`я 10-Б Хореографія І місце
31. Степаненко Яна 6-В Хореографія ІІ місце
32. Гурт 6-Д Хореографія Диплом учасника
33. Самілик Ірина 2-Д Художнє читання І місце
34 Кріпак Анна 2-Д Художнє читання ІІ місце
35 Пономаренко Єгор 3-Б Художнє читання ІІ місце
36 Самілик Влада 3-Б Художнє читання ІІІ місце
37 Берегова Тетяна 4-В Художнє читання ІІІ місце
38 Семенець Володимир 4-Б Художнє читання ІІІ місце
39 Халіченко Олександр 4-В Художнє читання Диплом учасника
39 Коплик Ксенія 4-В Художнє читання Диплом учасника
40 Лебедєва Аліна 3-А Художнє читання Диплом учасника
41 Коропченко Валерія 5-Д Художнє читання Диплом учасника
42 Єщенко Ніка 5-Д Художнє читання Диплом учасника
43 Тютюн Анастасія 5-А Художнє читання Диплом учасника
44 Жук Марк 6-Г Художнє читання І місце
45 Черненко Анастасія 9-В Художнє читання І місце
46 Серженко Діана 6-Б художнє читання Диплом учасника
Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi