2020-12-28
Протягом грудня місяця в закладі освіти вже третій рік поспіль проходив конкурс «22 школа має таланти». Учні 1-11 класів представляли свої таланти за номінаціями: гра на музичних інструментах, вокал, хореографія, художнє читання. Журі конкурсу визначило переможців, нагородження учасників відбудеться після зимових канікул.
№ з\п | ПІ учасника | Клас | Номінація | Місце |
1. | Самойленко Владислав | 4-В | Гра на музичних інструментах | І місце |
2. | Лисенко Богодар | 4-Д | Гра на музичних інструментах | ІІ місце |
3. | Харченко Ігор | 5-Г | Гра на музичних інструментах | ІІІ місце |
4. | Головань Анна | 8-Г | Гра на музичних інструментах | І місце |
5. | Цибуля Артем | 8-А | Гра на музичних інструментах | ІІ місце |
6. | Старцев Дмитро | 11-А | Гра на музичних інструментах | ІІ місце |
7. | Рафікова Ангеліна | 2-Б | Вокал | І місце |
8. | Мухоїд Ксенія | 1-Д | Вокал | ІІ місце |
9. | Уразовський Артем | 2-Г | Вокал | ІІІ місце |
10. | Санько Аліна | 2-Г | Вокал | ІІІ місце |
11. | Гордієнко Ілона | 2-Д | Вокал | ІІІ місце |
12. | Усик Аліна | 4-Д | Вокал | І місце |
13. | Рахманінова Анна | 5-Д | Вокал | ІІ місце |
14. | Степаненко Анна | 4-Б | Вокал | ІІ місце |
15. | Кокирч Карина | 7-Г | Вокал | ІІІ місце |
16. | Мажара Антон | 8-Б | Вокал | Диплом учасника |
17. | Лисогор Ангеліна Река Поліна | 5-Б | Вокал | Диплом учасника |
18. | Барановська Надія | 5-Д | Вокал | Диплом учасника |
19. | Міщенко Каріна Черненко Карина Михайличенко Марина | 7-Г | Вокал | Диплом учасника |
20. | Шкурат Поліна | 3-Б | Хореографія | І місце |
21. | Гурт | 4-В | Хореографія | І місце |
22. | Тарянік Поліна | 2-Д | Хореографія | ІІ місце |
23. | Гурт | 4-А | Хореографія | ІІ місце |
24. | Берегова Тетяна | 4-В | Хореографія | ІІ місце |
25. | Тарановська Марія | 5-А | Хореографія | ІІІ місце |
26. | Гурт | 5-Б | Хореографія | ІІІ місце |
27. | Баличева Дарія | 5-В | Хореографія | ІІІ місце |
28. | Середа Євгенія | 9-А | Хореографія | Гран Прі |
29. | Рева Софія Умакова Ксенія | 6-В | Хореографія | І місце |
30. | Степаненко Дар`я | 10-Б | Хореографія | І місце |
31. | Степаненко Яна | 6-В | Хореографія | ІІ місце |
32. | Гурт | 6-Д | Хореографія | Диплом учасника |
33. | Самілик Ірина | 2-Д | Художнє читання | І місце |
34 | Кріпак Анна | 2-Д | Художнє читання | ІІ місце |
35 | Пономаренко Єгор | 3-Б | Художнє читання | ІІ місце |
36 | Самілик Влада | 3-Б | Художнє читання | ІІІ місце |
37 | Берегова Тетяна | 4-В | Художнє читання | ІІІ місце |
38 | Семенець Володимир | 4-Б | Художнє читання | ІІІ місце |
39 | Халіченко Олександр | 4-В | Художнє читання | Диплом учасника |
39 | Коплик Ксенія | 4-В | Художнє читання | Диплом учасника |
40 | Лебедєва Аліна | 3-А | Художнє читання | Диплом учасника |
41 | Коропченко Валерія | 5-Д | Художнє читання | Диплом учасника |
42 | Єщенко Ніка | 5-Д | Художнє читання | Диплом учасника |
43 | Тютюн Анастасія | 5-А | Художнє читання | Диплом учасника |
44 | Жук Марк | 6-Г | Художнє читання | І місце |
45 | Черненко Анастасія | 9-В | Художнє читання | І місце |
46 | Серженко Діана | 6-Б | художнє читання | Диплом учасника |