До уваги батьків майбутніх першокласників!

2021-03-25

/Files/images/Маша первоклассница.jpg

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом заяв та документів для зарахування дітей до першого класу буде здійснюватися з 1 квітня 2021 року по 31 травня 2021 року.

На період дії карантинних обмежень прийом заяв та документів можливий шляхом надсилання сканкопій на електронну адресу 1class20215@ukr.net із зазначенням теми «Запис до першого класу».

Після зняття карантинних обмежень – з дотриманням протиепідемічних заходів (понеділок – п'ятниця з 09:00 до 12:00, з 14:00 до 17:00, кабінет №2).

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 «Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» право першочергового зарахування до закладу освіти для здобуття початкової та базової середньої освіти за денною формою навчання мають діти, які:

· проживають на території обслуговування закладу освіти;

· є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі освіти;

· є дітьми працівників цього закладу освіти.

Діти з особливими освітніми потребами, які проживають на території обслуговування закладу, першочергово зараховуються до закладу освіти.

Перелік документів для зарахування дітей до першого класу:

1. Заяву (зразок документа додається).

2. Копію свідоцтва про народження дитини.

3. Оригінал медичної довідки 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду» (наказ МОЗ від 16.08.2010 № 682).

4. Завірену копію медичної довідки № 063/о.

5. Документ, який дає право на першочергове зарахування дитини, що підтверджує місце проживання дитини на території обслуговування закладу.

6. Згоду на збір та обробку персональних даних (зразок документа додається).

Адміністрація закладу

/Files/images/Заява про зарахування 1 клас.jpg/Files/images/Згода на обробку персональних даних.jpg