• Нова українська школа

/Files/images/Нова школа.jpg

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Навчальні кабінети НУШ закладу освіти

Нова українська школа: основи стандарту освіти

Концепція "Нова українська школа"

Путівник по стандарту початкової освіти

Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку

Особливості організації освітнього середовища: середовище, що належить дітям

Інтеграція: тематичний і діяльнісний підходи

Тематичне навчання: планування тематичниго навчання

Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів

Співпраця з батьками

Святкування багатоманітності. Соціальна інклюзія

Перелік засобів та обладнання для першого класу НУШ http://www.ukrdidac.com.ua/katalog/sec/14

Проект Державного стандарту початкової загальної освіти

План заходів щодо підготовки до впровадження концепції "Нова Українська школа" у 2017-2018 н.р

Готовність учителя до Нової української школи

ППК «Готовність учнів 4 класів до переходу в школу ІІ ступеня»

МО у нестандартній формі "Еддайвінг у Новий Бар'єрний риф «Держстандарт».

План заходів реалізації основних положень Концепції "Нова українська школа на 2018 рік

План заходів щодо впровадження Концепції "Нова українська школа" та Державного стандарту початкової загальної освіти на 2018-2019 навчальний рік

Наказ МОН №407 від 20.04.18 "Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня"

Протокол №6 засідання педагогічной ради "Про конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу"

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класів закладів загальної середньої освіти

Лист видавництва "Ранок" про он-лайн-марафон "Нова українська школа: 30 важливих питань" http://inschool.ranok.com.ua

Лист МОН від 03.07.2018 №1/9-415 "Щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018-2019 н.р."

Лист МОН від 07.08.2018 №1/9-486 "Про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки й благополуччя дитини в 2018-2019 н.р."

Лист МОН від 20.08.2018 №1/9-503 "Про переліки навчальної літератури, рекомендованої МОН для використання у закладах загальної середньої освіти"

Наказ МОН від 20.08.2018 №923 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо адаптаціїного періоду для учнів першого класу у Новій українскій школі"

МО у нестандартній формі «Методично-консультативний пункт», 04.09.2018

На допомогу вчителям перших класів Нової української школи