• Зарахування до 1 класу

На підставі наказу МОН України від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», заяв батьків до освітнього закладу станом на 31.05.2019 року зараховано 158 учнів. (Список додається)

Вільні місця відсутні.

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Територія обслуговування
Вулиці:Ковпака, Романа Атаманюка №43-А, від №50 до кінця, Веретенівська, Виноградна, Іподромна, Наукова, Інститутська, Компресорна, Осіння, Кожедуба, Покришкіна, Квіткова, Крайня, Кленова, Берестова, Березова, Путивльська, Чернігівська.
Проспект:Курський від №130 до кінця.
Провулки:Березовий, Ранковий, Кленовий, Спортивний, Виноградний, Барвінковий, Іподромний, Липовий, 1-й Осінній, 2-й Осінній, Калиновий, Фіалковий, Запрудний, Ромашковий, Квітковий.
СелищеВеретенівка.
Територія сільськогосподарського технікуму.