• Волонтерський центр "Патріот"

/Files/images/Девіз волонтерів.png

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Наша школа має не так багато можливостей, але головне – більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому ми не просто говоримо про добро та чекаємо його від інших. Ми реально діємо, намагаємося зробити світ кращим, красивішим своїми добрими, корисними справами. У закладі освіти діє учнівський волонтерський центр «Патріот». Головою волонтерського руху є учениця 10-А класу Корнюшкова Діана, а координаторами – заступник директора з навчально-виховної роботи Крючковенко А. Б. і педагог-організатор Пономаренко А.О.

Волонтерський центр

"ПАТРІОТ"

Діяльність волонтерського центру «Патріот» спрямована на:

*Підтримку воїнів АТО та їх сімей.

*Проведення патріотичних акцій, операцій, проектів, пам’ятних лінійок та інших заходів.

*Вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни, війни в Афганістані, АТО.

*Шефство над ветеранами Другої світової війни, а також сім’ями загиблих воїнів АТО, випускників нашої школи.

*Проведення благодійних ярмарок, акцій з метою надання адресної допомоги.

Заходи:

Урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому бійцю АТО Наріжному Максиму

Військово-патріотичні змагання "Нащадки славетного роду"

Лінійка пам'яті Ігоря Гольченка

Учні школи привітали воїнів в АТО