• Зарахування до закладу освіти

Умови прийому дітей до закладу освіти

Відповідно до статті 9 пункту 2 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України від 16.04.2018 року №367 до закладу освіти для здобуття початкової та базової середньої освіти за денною формою навчання зараховуються всі діти, які:

· проживають на території обслуговування закладу освіти;

· є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі освіти;

· є дітьми працівників цього закладу освіти.

Діти з особливими освітніми потребами, які проживають на території обслуговування закладу, першочергово зараховуються до закладу освіти.

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Заява про зарахування до закладу освіти/1класу (зразок)

Територія обслуговування
Вулиці:Ковпака, Романа Атаманюка №43-А, від №50 до кінця, Веретенівська, Виноградна, Іподромна, Наукова, Інститутська, Компресорна, Осіння, Кожедуба, Покришкіна, Квіткова, Крайня, Кленова, Берестова, Березова, Путивльська, Чернігівська.
Проспект:Перемоги від №130 до кінця.
Провулки:Березовий, Ранковий, Кленовий, Спортивний, Виноградний, Барвінковий, Іподромний, Липовий, 1-й Осінній, 2-й Осінній, Калиновий, Фіалковий, Запрудний, Ромашковий, Квітковий.
СелищеВеретенівка.
Територія сільськогосподарського технікуму.