• Фінансова діяльність

Шановні батьки!

Адміністрація школи дякує Вам за допомогу та підтримку в організації навчально-виховного процесу наших дітей та створення комфортних умов для їхнього перебування у школі.

Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків»

Закон України ''Про благодійництво та благодійні організації''

Постанова Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2000 р. N 1222 ''Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування''

Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1/9-272 від 09 квітня 2012 року "Щодо благодійних внесків"