• Шкільна бібліотека

Приходь до шкільної бібліотеки та отримай задоволення!

/Files/images/библиотека1.jpg

У нас нові книги!

Що може бути цікавіше, ніж читання гарної книги? Читаючи, потрапляєш в таємничий і чарівний світ, переносишся в далеке минуле чи майбутнє.

Читання не обов'язок перед вчителем, а задоволення. Читати потрібно, в першу чергу, для себе - адже це дуже цікаво!

Не даремно Петрарка писав, що книги мають особливу чарівність, вони викликають особливу насолоду. Хороша книга здатна підтримати, дати ділову пораду, стати живим другом. Хіба цих фактів мало, щоб зробити вибір на користь книги, а не телебачення та Інтернету?

Яку ж користь ми отримуємо від читання книги?

1. Читання розвиває кругозір і підвищує інтелектуальні здібності, змушує мислити і аналізувати.

2. Читання вчить спілкуванню і допомагає приємно (і з користю) провести вільний час.

3. Читання дарує спокій, допомагає сконцентруватися і радісніше сприйняти навколишній світ.

Вибирай на смак!

«Бібліотека – великий стіл ідей,

за який запрошується кожен…»

А.Герцен

/Files/images/библиотека.jpg

Зареєстрованих користувачів – 1050

До послуг читачів читальний зал на 14 місць

Відкритий доступ до фонду художньої, науково-методичної та довідкової літератури – 13430 примірників

Фонд підручників складає – 25910 примірників

Фонд видань на електронних носіях – 31 примірник

Періодичні видання – 95 найменувань

Безкоштовний Wі-Fі

Основні функції бібліотеки:

освітні, соціальні, інтелектуальні, самоосвітні, культурологічні.

Головні завдання бібліотеки:

формувати вміння користуватися книгою та бібліотекою, виховувати культуру читання та шанобливе ставлення до книги як джерела знань; розвивати інтерес учнів до знань, відроджувати духовність, традиції українського народу, виховувати патріотизм і високі моральні якості, надавати інформаційне обслуговування педагогів, спрямоване на підвищення їх методичної та педагогічної майстерності; своєчасно забезпечувати учнів та педагогічний колектив навчальною, художньою та методичною літературою; забезпечити збереження фонду підручників, поповнення науково-методичної бази школи; підвищувати статус шкільної бібліотеки як навчально-інформаційного центру.

Бершова Наталья

Завідувач бібліотеки – Бершова Наталія Володимирівна

Бібліотекар – Самойленко Олена Сергіївна

Протокол №2 засідання педагогічної ради "Про вибір і замовлення підручників для 5 класу"

Вибір та замовлення підручників для 5 класу

Протокол №6 засідання педагогічної ради "Про конкурсний відбір проекттів підручників для 1 класу"

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класів закладів загальної середньої освіти

Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 №931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» в освітньому закладі з 01.10.2018 р. по 31.10.2018 р. буде проводиться місячник шкільної бібліотеки. Протягом місячника згідно плану буде проведена низка заходів.

Голосні читання казок із збірки Василя Сухомлинського «Всі добрі люди – одна сім`я» для учнів 2-х класів

Виставка літератури «Криниця людської мудрості В.О. Сухомлинського»

Віртуальна фотогалерея Шедеври маленьких умільців

Флешмоб "Ми за здоровий спосіб життя"