• Виховна робота

калинаВиховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Пріоритетним у виховній роботі школи є:

· реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;

· залучення молоді до національної та світової культури;

· збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;

· виховання патріотизму, громадських якостей особистості;

· забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

/Files/images/shema.jpg

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми відродження та розвитку українського козацтва», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

Діяльність педагогічного колективу з розвитку громадянської активності та самосвідомості учнів закладу

Екскурсія до суду

Відкриття меморіального хреста "Пам'ять нації"

Презентація книги Ю.Горліса-Горського "Холодний яр"

Конкурс "Школа має таланти"

Чудові зимові канікули

Фольклорне свято "Щедрівочка-щедрувала"

Виховний захід "Зимовий вернісаж"

Прожектор подій (січень - лютий 2018)

Шкільна газета 2017-2018 навчальний рік

Міжнародний день щастя

День "Білої ромашки"

Тиждень "Сімейні цінності"

Класна година "Ні -марнотратству! Так - заощадженню!"

Акція до Всесвітнього дня здоров'я

Подорож до Харкову

Екскурсія до ПДЮ. Ігрова програма. "На зустріч весні".

Місячник культури спілкування

Конкурс "Шкільний Єрлаш"

Правоосвітні уроки з патрульної поліцією

Усний журнал "Дзвони Чорнобиля"

Родинне свято "День матері" (10.05.2018)

Місячнік військово-патриотичного виховання учнівської молоді (16.04-16.05.2018р.)