• Виховна робота

/Files/images/images (2).jpg

Виховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Пріоритетним у виховній роботі школи є:

· реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;

· залучення молоді до національної та світової культури;

· збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;

· виховання патріотизму, громадських якостей особистості;

· забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Система виховної роботи передбачає:

- планування позаурочної – виховної роботи з учнівським колективом;

- організацію методичної роботи з актуальних проблем виховання з педагогами, класними керівниками;

- розвиток учнівського самоврядування;

- співробітництво з правоохоронними органами, соціальними службами з питань організації правової освіти, профілактичної роботи серед учнів;

- активне залучення до процесу виховання батьківської громадськості;

- розвиток творчих здібностей та інтересів учнів у гуртках, секціях.

Система виховної роботи забезпечує:

- умови для розвитку і самовдосконалення особистості;

- розвиток активності учнів у різних видах діяльності;

- згуртовування учнівських колективів навколо організації колективних творчих справ, участь у проектах;

- соціальну захищеність і підтримку учнів;

- творчий розвиток здібностей, інтересів особистості у позанавчальній діяльності.

Виховна система школи базується на принципах, що визначають основні вимоги до процесу виховання особистості учня, до його змісту, організацій, форм, методів та прийомів:

- принцип гуманізації і демократизації виховного процесу,

- принцип зв’язку виховання з реальним життям,

- виховання особистості в колективі в ході спільної діяльності,

- єдність вимог і поваги до особистості,

- послідовність, систематичність і єдність виховних впливів.

Структура виховної роботи закладу освіти

/Files/images/Система ВР.png

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи закладу освіти та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Основні орієнтири...», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

Тому головна увага приділяється формуванню загальновизнаних цінностей та якостей, як ціннісне ставлення:

• до суспільства і до держави
  • до себе
  • до сім’ї, родини, людей
  • до праці
  • до природи
  • до мистецтва.

Заходи, які були проведені в 2023-2024 навчальному році:

#ЩедрийВівторок_ #GivingTuesday_ #УрокиДоброти
Учні 6-В класу (класний керівник Світлана Пархоменко) долучились до проведення «Уроку Доброти» в рамках #GivingTuesday - міжнародного благодійного руху, який об’єднує людей заради взаємодопомоги. Благодійність - це вільний вибір творити добро, це відповідальне ставлення до людей, тварин, навколишнього світу загалом і до самих себе. Благодійність допомагає дітям бачити весь спектр добра. Дитина, яка робить хороші вчинки та вкладає в них свої старання, частіше бачитиме такі вчинки навколо. Благодійність — це обмін добром!
#GivingTuesday відбувається раз на рік, у вівторок після Дня Подяки, але сам рух закликає творити добрі справи щодня. #GivingTuesday в Україні - це #ЩедрийВівторок - Усеукраїнський день добрих справ.
До цього дня здобувачі освіти 6-В класу організували акцію «Допоможи безпритульним тваринам», в рамках якої збирали корм для собак та котів. До акції також долучилися учні 5-Б класу (класний керівник Сніжана Киричок) та 6-Д класу (класний керівник Ірина Коротя). Оскільки добро можна і треба творити щодня, то запрошуємо долучатися до нашої акції всіх небайдужих.
Привчати до добрих справ потрібно дітей з раннього віку. Тоді виросте покоління, для якого благодійність стане щоденною звичкою.

/Files/images/изображение_viber_2023-12-08_14-38-53-287.jpg/Files/images/изображение_viber_2023-12-08_14-39-17-215.jpg/Files/images/изображение_viber_2023-12-08_14-39-33-080.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2008