Баьківський всеобуч

2015-11-19

/Files/images/1.Система роботи навчального закладу щодо розвитку і збереження здоров\'я школярів.JPG

Найдорожчим скарбом, яким нагороджує людину природу від народження і на довгі роки є здоров'я.

З метою пропагування здорового способу життя, збереження життя і здоров'я дітей у навчальному закладі був проведений батьківський всеобуч "Здоров'я дитини - основа майбутнього".

Батьківська громадськість мала можливість ознайомитися з системою роботи навчального закладу щодо розвитку та збереження здоров’я школярів (директор школи Мірошниченко Тетяна Вікторівна).

Актуальними питаннями профілактики хронічних захворювань дітей (завідуючий ІІ педіатричним відділенням СМДК ім. Св. Зінаїди Товстуха Богдан Петрович).

Інфекції навколо нас (міський дитячий лікар-інфекціоніст Корнієнко Марина Олександрівна).

Комп’ютер і здоров’я дитини. Реалії сьогодення (практичний психолог школи Зеленська Наталія Миколаївна).

СНІД – проблема людства, але не вирок (соціальний працівник Сумського обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом Лесик Юлія Юріївна).

/Files/images/3.Актуальні питання профілактики хронічних захворювань Товстуха Б.П.JPG/Files/images/5. Інфекції навколо нас. Корнієнко Марина Олександрівна_лікар-інфекціоніст.JPG/Files/images/6. Зеленська Наталія Миколаївна_шкільний психолог.JPG/Files/images/8. Перегляд відеоролику про ВІЛ_СНІД.JPG