Конференція "Наш заклад - безпечне освітнє середовище"

2019-09-18

/Files/images/конференция булинг.jpg

Сьогодні суспільство бажає бачити школу не лише одним з освітніх ресурсів, а, скоріше, простором, де зустрічаються та взаємодіють не лише здобувачі освіти, учителі, батьки, гості школи, де відбуваються не лише уроки, цікаві зустрічі, свята та концерти, конференції та семінари, а також діють відкриті лабораторії та майстерні у різних галузях науки, мистецтва та технологій. Водночас у сучасних швидкозмінних умовах освітнє середовище освітнього закладу не є ізольованим від зовнішніх і внутрішніх факторів, їх впливу, які можуть мати як позитивний результат, так і містити загрози, небезпеки та ризики. Для протидії таким змінам, необхідно, щоб освітнє середовище навчального закладу було захищеним, безпечним. З цією метою у рамках тижня протидії булінгу 18 вересня відбулася конференція за участі здобувачів освіти 8-9 класів «Наш заклад – безпечне освітнє середовище». Підлітки обговорювали хвилюючі проблеми сьогодення: булінг, жорстоке поводження, дрібне хуліганство, - шукали шляхи їх вирішення та, в черговий раз, були поінформовані про кримінальну відповідальність неповнолітніх.