Тиждень військово-патріотичного виховання

2019-10-16

/Files/images/символи України.jpg

Для педагогічного колективу нашої школи патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним. Виховання громадянина-патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадянина суспільства, основою якого є демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення.

Тож зараз у закладі проходять різноманітні виховні заходи Тижня військово-патріотичного виховання, присвяченого Дню Захисника України.

Здобувачі освіти 1-4 класів взяли активну участь у виставці малюнків «Ми – нащадки козацького роду».

/Files/images/малюнки початкова до дня козацтва.jpg

Здобувачі освіти 5-11 класів продемонстрували своє ставлення до проблем сьогодення, підготувавши проекти «Ми – майбутні захисники держави» у форматі 3D.

/Files/images/плакати до дня захисника України.jpg

І вже який рік поспіль вчителі та здобувачі освіти 7-9 класів вшанували пам'ять загиблого воїна в АТО, випускника школи, Ігоря Гольченка, солдата-кулеметника, який ціною власного життя врятував побратимів під час обстрілу біля селища Широкине Донецької області./Files/images/день памяти Гольченко.jpg