Виховний захід до Дня Соборності України «Нехай не розмежованою залишиться навіки!».

2020-01-22

/Files/images/день соборності 2020.jpg

22 січня у освітноьму закладі педагог-організатор Пономаренко А. О. разом з учнівським самоврядуванням підготувала та провела для учнів 6-х та 7-х класів виховний захід до Дня Соборності України «Нехай не розмежованою залишиться навіки!».

Мета заходу: виховання національної свідомості учнів людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.

Під час заходу учні дізналися багато історичних фактів, заспівали гімн України та почули спів маленьких україночок, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час Революції Гідності, а також мали можливість переглянути історичний фільм «Акт злуки: відтворення історичної правди».