Найбільший урок у світі "Знаю права і змінюю світ"

2020-11-19

/Files/images/Пархоменко2.jpg

Коронавірусу не вдасться нас зламати! 19 листопада 2020 року здобувачі освіти 8-А класу разом із класним керівником Пархоменко Світланою Миколаївною залюбки долучились до найбільшого уроку у світі. Цей урок створено, щоб учні дізналися більше про результати роботи ООН та ЮНІСЕФ, глобальні Цілі сталого розвитку, права дитини та Конвенцію ООН про права дитини. Хто ще не знає, що у 2020 році ООН святкує своє 75-річчя? А 8-А клас КУ Сумська ЗОШ 22 імені Ігоря Гольченка завжди на хвилі міжнародних подій! Сьогодні ми познайомились із поняттям сталого розвитку, Глобальними цілями розвитку та з’ясували їхню важливість; детально розібрались із поняттям «права людини» та «права дитини»; розтлумачили значення організації ООН та ЮНІСЕФ; зазирнули в Конвенцією ООН про права дитини; продемонстрували зв’язок Конвенції ООН із Глобальними цілями розвитку. І все це було весело, у формі гри, з чудовим настроєм. І в водночас серйозно замислились на тим, які проблеми має людство зараз і що нас чекає у майбутньому. Висновок був майже в усіх учнів один: не дай себе образити вже сьогодні, проте і не забувай про наступні покоління. Врятуємо планету разом!

/Files/images/Пархоменко1.jpg/Files/images/Пархоменко3.jpg