День учнівського самоврядування до Дня працівників освіти

2021-10-01

/Files/images/День учителя.jpg2.jpg

Напередодні Дня працівників освіти у закладі панувала святкова атмосфера. Дивогуртики здійснили акцію «Святкові вітаночки», учні 5-11 класів прикрасили заклад вітальними плакатами, де висловили слова вдячності та щирі побажання вчителям. За ініціативою лідерів учнівського самоврядування старшокласники мали можливість відчути себе у ролі вчителів-предметників, і з задоволенням провели уроки з математики, української та англійської мов, зарубіжної літератури, фізичної культури та інші.

Кульмінаційною подією дня стала концертно-розважальна програма, під час якої ведучі у жартівливій формі проводили інтегрований урок. А вчителі мали змогу відпочити, переглядаючи яскраві художні номери.