Просвітницький захід «Булінг у школі»

2022-01-14

/Files/images/Булінг у школі.jpg

На сьогодні одним із завдань педагогічного колективу закладу є створення безпечного освітнього середовища. Тому питання щодо попередження будь-яких проявів насильства - одне із складових правовиховної роботи закладу.

14 січня 2022 року регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області Марина Єжкун спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Сумського районного управління поліції, майором поліції Ліаною Савченко провели просвітницький захід «Булінг у школі» для учнів 8-А класу. Учні дізналися про походження прав людини та виникнення обов’язків. Висвітлювалися можливі ситуації порушення прав людини та булінгу. Марина Єжкун повідомила про відповідальність за булінг та органи, до яких можна звернутися за захистом у випадку, якщо учасник освітнього процесу став жертвою булінгу, поінформувала про порядок складання протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності та судовий розгляд справ таких категорій. Окрему увагу було приділено питанню дискримінації та її проявам. З цією метою учням було запропоновано переглянути мультфільм із серії «Ти і поліція» на тему «Булінг у школі». Марина Єжкун наголосила на важливості розуміння негативних наслідків, у разі допущення дискримінаційних проявів та булінгу, та закликала підлітків бути толерантними, поважати один одного та з повагою ставитись до педагогів.

Дякуємо за співпрацю!